Мій Бердичів
Історія - Сьогодення - Люди
23 травня 2017 р. ▪ Антологія Бердичева-2006
Пошук
Toggle
Loading
Випадкове фото з галереї
Toggle

Наші відвідувачі:
Toggle

Free counters!


Система Orphus


Ви знайшли орфографічну помилку? Ми готові її виправити! Для цього виділіть слово з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це адміністрацію сайту.
Перекласти на іншу мову?

 


Основна мова веб-сайту – українська. Мовний переклад виконується за допомогою технології Google Translator, що в окремих випадках призводить до неточного перекладу слів та понять.
Карта БердичеваАнтологія Бердичева

АНТОЛОГІЯ БЕРДИЧЕВА - 2006


Ідея, що привела до створення даної збірки, проста: надати можливість ознайомитись з нашим містом всім бажаючим, створивши електронний архів медіа-матеріалів. Це, свого роду, електронна енциклопедія Бердичева станом на 2006 рік, у яку увійшло шість компакт-дисків на різну тематику.Сьогодні ми можемо представити широкому загалу збірку компакт-дисків, які уособлюють першу електронну антологію Бердичева за 2006 рік. Ось вони:


1. "Мой Бердичев" - диск, створений Василем Котовим, без сумніву приємно здивує Вас: найбільше на сьогодні зібрання старовинних фотографій, архівних документів, статей, музичних та літературних творів – всього, що стосується Бердичева, його історії та сьогодення. Це диск, який створювався на протязі майже десяти років. Тепер він публікується у повній версії!
(перегляд тільки за допомогою комп’ютера).


 

2. "Пам’ятки і пам’ятні місця Бердичівщини" - Пам’ятні місця, пам’ятники, меморіальні дошки – Бердичівщина має велику спадщину. Тому представлений диск надає описи та фотографії всіх пам’яток Бердичева та Бердичівського району (а це 250 статей). В тому числі і тих пам’ятників, які уже припинили своє існування.
(перегляд тільки за допомогою комп’ютера).


 

3. "Панорами" - Диск створено з метою ознайомлення з Бердичевом. Ви можете переглянути як кругові панорами з оглядом у 360°, так і фотографії з видами Бердичева.
(перегляд тільки за допомогою комп’ютера, фотографій – за допомогою DVD-програвача та телевізора).4. "Бердичів на TV" – диск, що увібрав у себе всі відомі на сьогодні телерепортажі, які висвітлювали життя Бердичева на телеекранах країни.
(перегляд за допомогою звичайного DVD-програвача та телевізора, або за допомогою комп’ютера).


 


5. ТРК "ВІК": життя міста, особистості, культура – теми першого DVD-диску, який створено на основі вибраних репортажів ТРК "ВІК", що вийшли на телеекрани Бердичева у 2006 році.
(перегляд за допомогою звичайного DVD-програвача та телевізора, або за допомогою комп’ютера).


 

6. ТРК "ВІК": спорт, архітектура, інше – другий DVD-диск ТРК "ВІК", який присвячений питанням спорту, розбудови міста та матеріалам, що не увійшли у перший диск.
(перегляд за допомогою звичайного DVD-програвача та телевізора, або за допомогою комп’ютера).


Ознайомитись зі збіркою та придбати диски можна у магазині "Сіті-Фото", що розташований по вулиці Леніна, 11 (магазин "24 карата").


 


 Обкладинка одного з дисків збірки "Антологія Бердичева - 2006".


Тут ви можете завантажити один з дисків, представлених у збірці.


"Панорами"


Завантажити (всього 10 частин, загальний розмір 1.6 Гб, +5% інформації на відновлення архіву):


http://rapidshare.com/files/143612719/Panorami_Berdycheva-2006.part01.rar
http://rapidshare.com/files/143615698/Panorami_Berdycheva-2006.part02.rar
http://rapidshare.com/files/143618553/Panorami_Berdycheva-2006.part03.rar
http://rapidshare.com/files/143624008/Panorami_Berdycheva-2006.part04.rar
http://rapidshare.com/files/143625976/Panorami_Berdycheva-2006.part05.rar
http://rapidshare.com/files/143630295/Panorami_Berdycheva-2006.part06.rar
http://rapidshare.com/files/143632960/Panorami_Berdycheva-2006.part07.rar
http://rapidshare.com/files/143635000/Panorami_Berdycheva-2006.part08.rar
http://rapidshare.com/files/143638006/Panorami_Berdycheva-2006.part09.rar
http://rapidshare.com/files/143639121/Panorami_Berdycheva-2006.part10.rar


Після завантаження всіх частин архіву, його необхідно розпакувати в окрему папку. Вміст папки записати на DVD-R-диск. Після цього у Вас буде створено диск з автозавантаженням.

За допомогою диску „Бердичів-2006”, який ви отримаєте, ознайомить Вас з Бердичевом та його околицями. Ви можете переглянути як кругові панорами з оглядом у 360°, так і фотографії з видами Бердичева.

Після початку роботи диску перед вами відкриється головне вікно інтерфейсу, у якому показано схематичну карту міста, яку необхідно активувати. На карті кольоровими точками вказано місця, з яких виготовлено панорами. Коричневим кольором позначено панорами, виготовлені на рівні землі; синім – з рівня висоти споруд; зеленим – з використанням оптичного збільшення, 5-и чи 10-и кратного. Декілька панорам є лінійними, а не круговими.

Панорама – це можливість побачити "одномоментний" знімок всього, що знаходиться навкруги. "Одномоментний" тому, що реально виготовляється серія окремих фотографій, і не обов’язково в один і той же час.

Фотографії, що розміщені у розділі Слайдшоу, нададуть вам можливість побачити Бердичів, його мальовничі куточки та невідомі широкому загалу місця.

Звукові файли, що розміщені у папці /sound, є записом навколишнього звукового фону (міський шум, звуки природи). Вони нададуть колориту та відчуття присутності під час перегляду панорам. Там же розміщено відеоролик про диск, виготовлений журналістами ТРК "ВІК".

Ми можемо сміливо стверджувати, що до сьогодні ви не бачили і не знали Бердичів! Тепер ви оглянете його в усій красі і з таких місць, де до цього були лише одиниці бердичівлян.


Параметри медіафайлів:
- кругові панорами мають розмір 640×480, 720×450 або 800×600 пікселей. Кількість панорам – 114 шт.;
- фотографії мають розмір 2592×1944×24 або 2576×1932×24 (5,0 Мп). Кількість фотографій – 530 шт.;
- звукові файли мають параметри 88 кбіт/сек., частота дискретизації 22 кГц, моно. Кількість фрагментів – 15 шт.

Перегляд панорам можливий через програму QuickTime, яка є безкоштовною для домашнього використання та розміщена на цьому диску. Якщо ви не бажаєте встановлювати програму від Apple Computer, можете використати альтернативний програвач QuickTimeAlt, який також знаходиться на диску.


Вимоги до системи:

Вимоги прості:
- Windows 98, Windows Millennium Edition (aka Windows Me), Windows 2000, Windows XP або Windows Vista;
- процесор Intel Pentium або сумісний та не менше 128 MB RAM;
- наявність DVD-привода для роботи з диском.

Але ніщо не заважає Вам скопіювати вміст DVD-диску на жорсткий диск та переглядати інформацію з нього.


Запитання та відповіді:

Запитання: Я не можу проглянути кругову панораму: операційна система повідомляє, що у мене немає якоїсь програми.

Відповідь: Необхідно встановити програму для перегляду mov-файлів. Зайдіть на диск в папку /prg та запустіть інсталяційний файл програми QuickTime від Apple Computer, адреса в Інтернеті http://www.apple.com/quicktime, або його альтернативу та слідуйте інструкціям інсталятора. Усі інші програми, які необхідні для нормальної роботи диску, вже є в операційній системі Windows.

Запитання: Яка техніка та програмне забезпечення використовувались для виготовлення фотоматеріалу?

Відповідь: Усі фотографії зроблені звичайними цифровими фотоапаратами Kodak EasyShare Z740 та Kodak EasyShare P850. Ємність матриць фотоапаратів 5.0 Мp, вони мають вбудовані оптичні об’єктиви відповідно 10-и та 12-и кратні.

Для виготовлення кругових та лінійних панорам використовувалась програма The Panorama Factory V4.2 компанії Smoky City Design, адреса в Інтернеті www.panoramafactory.com.

Запинання: Я завантажив файли з Інтернету і записав DVD-диск. Але при відкритті диску замість деяких написів та підписів до фотографій я бачу набір незрозумілих знаків. Чому так?

Відповідь: Проблема у тому, що у вас на персональному комп’ютері встановлена англомовна (або інша) версія операційної системи Windows. Але імена файлів та написів на диску є україномовними або російськомовними. Рішення цієї проблеми одне: у вашій операційній системі необхідно встановити мультинаціональний пакет та активувати російську мову.

Запитання: Тут немає відповіді на моє запитання. Як я можу його задати?

Відповідь: пишіть на e-mail. Ми обов’язково відповімо!