Мій Бердичів
Історія - Сьогодення - Люди
23 травня 2017 р. ▪ Фотографії з минулого
Пошук
Toggle
Loading
Випадкове фото з галереї
Toggle

Наші відвідувачі:
Toggle

Free counters!


Система Orphus


Ви знайшли орфографічну помилку? Ми готові її виправити! Для цього виділіть слово з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це адміністрацію сайту.
Перекласти на іншу мову?

 


Основна мова веб-сайту – українська. Мовний переклад виконується за допомогою технології Google Translator, що в окремих випадках призводить до неточного перекладу слів та понять.
Карта БердичеваФотографії з минулого

Бердичів: фотографії з минулого у сучасність

Бердичів – місто, яке постійно розвивається. З'являються нові будинки, споруди. Зникають або видозмінюються старі. Цей процес невблаганний і викликає у його жителів подвійне відчуття: з одного боку піднесення від того, що Бердичів крокує у майбутнє, а з іншого – ностальгію за містом, яке ми знали з дитинства, але яким воно вже ніколи не буде.

У цьому проекті ми покажемо світлини пам’ятних місць Бердичева, якими вони були ще 10, 50, або 100 років тому. А сучасний стан дозволить провести історичні паралелі між минулим та сьогоденням рідного міста.

Для перегляду необхідно навести курсор на фотографію. Також в операційній системі повинен бути встановлений Adobe Flash Player.Бердичів: фотографії з минулого у сучасність. Частина 1.


Бердичів: фотографії з минулого у сучасність. Частина 2.


Бердичів: фотографії з минулого у сучасність. Частина 3.Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player