Мій Бердичів
Історія - Сьогодення - Люди
23 травня 2017 р. Фотогалерея
Пошук
Toggle
Loading
Наші відвідувачі:
Toggle

Free counters!


Система Orphus


Ви знайшли орфографічну помилку? Ми готові її виправити! Для цього виділіть слово з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це адміністрацію сайту.
Перекласти на іншу мову?

 


Основна мова веб-сайту – українська. Мовний переклад виконується за допомогою технології Google Translator, що в окремих випадках призводить до неточного перекладу слів та понять.
Карта БердичеваГалерея
Зображення


Розділ:

- БЕРДИЧІВ ТА БЕРДИЧІВЛЯНИ  (345 зображень)
Місто Бердичів та його мешканці.


- КРАЄВИДИ БЕРДИЧІВЩИНИ  (30 зображень)
За новими враженнями не потрібно далеко їхати. Лише озирнись навколо себе і побачиш захоплюючі та вражаючі краєвиди.


- ЛИСТІВКИ З ВИДАМИ БЕРДИЧЕВА (2007 р.)  (16 зображень)
У 2007 році фотосалоном "СІТІ-ФОТО", що розташований по вул.Леніна, 11, було виготовлено набір листівок з видами Бердичева. Там же при бажанні ви можете їх придбати.
Вашій увазі пропонуються усі 16 листівок.


- ПАНОРАМИ  (35 зображень)
Звичайна фотографія не завжди дозволяє передати в повному об’ємі те, що реально бачить людина. Панорама – це можливість охопити поглядом значно більше, ніж дозволяє проста фотографія.


- ФОТОГРАФІЇ У ТЕХНОЛОГІЇ HDRi  (22 зображень)
Фотографи постійно шукають нові шляхи поліпшення своїх художніх робіт. І от не так давно з'явився новий формат зображення High Dynamic Range (HDRi) – розширений динамічний діапазон.
Створено цей формат для передачі зображення в такому вигляді, яким його сприймає людське око. Але іронія життя у тому, що сьогодні ще немає моніторів, які здатні правильно відображати зображення у форматі HDR. Зате виявилося, що при переведенні формату HDR у формат JPEG чи Tiff на зображенні з'являється незвичайний світловий ефект. Результат – перед Вами.