Мій Бердичів
Історія - Сьогодення - Люди
28 березня 2017 р. Відгуки та пропозиції
Пошук
Toggle
Loading
Випадкове фото з галереї
Toggle

Наші відвідувачі:
Toggle

Free counters!


Система Orphus


Ви знайшли орфографічну помилку? Ми готові її виправити! Для цього виділіть слово з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це адміністрацію сайту.
Перекласти на іншу мову?

 


Основна мова веб-сайту – українська. Мовний переклад виконується за допомогою технології Google Translator, що в окремих випадках призводить до неточного перекладу слів та понять.
Карта БердичеваГостьова книга
Написати нове повідомлення!


Ім’я Євген 14 травня 2016 р.
Повідомлення: Вітаю краєзнавців Бердичева з 18 річницею створення Товариства!Ім’я Євген 21 квітня 2016 р.
Повідомлення: Вітаю авторів З 8-мою річницею рубрики "Цей день в історії Бердичева"!Ім’я Рустам 10 лютого 2014 р.
Повідомлення: Здравствуйте! Ваш сайт производит очень хорошее впечатление. Отличная навигация. Интересный материал, который нигде больше не найти! У меня вопрос. Прежнее название ул. МЮДа - Марвинская. Не подскажете, откуда взялось это название? Заранее спасибо! Успехов Вам!

Відповідь: сведений, откуда пошло такое название, к сожалению, нет... Анатолій.Ім’я Вячеслав 4 квітня 2013 р.
Повідомлення: СПАСИБО !!!за вашу работу очень много можно узнать нового и словно в прошлом побывал вы делаете очень нужную работу поставил в закладки теперь постоянно буду заходить в гости.Ім’я Таня 17 жовтня 2012 р.
Повідомлення: Багато цікавої інформації, але чому так мало відомостей про єврейську громаду міста? Наприклад у секції про релігійне життя міста, немає жодної синагоги... Шкода, адже ця громада дала Бердичеву багато видатних постатей.

Відповідь: читайте відповідь в електронному листі на ваше ім'я. Але було б непогано, щоб для запитань, відповідей на них та дискусій ми використовували спеціально призначений для цього форум. Анатолій.Ім’я Александр 14 червня 2012 р.
Повідомлення: Спасибо, Вы занимаетесь нужным делом.
Очень хороший сайт. Только жалко, что город не берегут.Ім’я Иосиф 10 червня 2012 р.
Повідомлення: Здравствуйте, уважаемый Анатолий! Благодарю за внимание, оперативную реакцию на мою просьбу. Отправил письмо, прошу прочитать. С уважением, Иосиф.Ім’я Иосиф 9 червня 2012 р.
Повідомлення: Уважаемый Анатолий! Попытка переслать письмо на Ваш e-mail успеха не приносит.

Ответ: На странице "Зв'язок з нами" адресс электронной почты указан с одним нюансом: для борьбы со спам-роботами вместо знака @ указан набор-синоним [at]. Замените - и все получится.Ім’я vitber 10 квітня 2012 р.
Повідомлення: Запрацював новий сайт газети "Бердичівські новини"
www.berdichivnews.com.uaІм’я вдячний Ваш шанувальник 14 березня 2012 р.
Повідомлення: Шановні Анатолій і Василь !Якщо у Вас е така можливість зверніть увагу на цирковву студію"Різома" А.Залевського. В 2011 студія стала переможцем ТВ конкурса "магія цирка"і виступала на гала концерті в Швейцарії .А Залевський зараз виступае з всесвітньо відомою цирковою трупою Дю Солей КАНАДА 26 лютого 2012 приймав участь у відкритті вручення ОСКАРА е дуже багато фотографій.

Відповідь: Добре, найближчим часом буде матеріал по "Різомі" та її засновникам. АнатолійНаступна »