Мій Бердичів
Історія - Сьогодення - Люди
30 квітня 2017 р. Відгуки та пропозиції
Пошук
Toggle
Loading
Випадкове фото з галереї
Toggle

Наші відвідувачі:
Toggle

Free counters!


Система Orphus


Ви знайшли орфографічну помилку? Ми готові її виправити! Для цього виділіть слово з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це адміністрацію сайту.
Перекласти на іншу мову?

 


Основна мова веб-сайту – українська. Мовний переклад виконується за допомогою технології Google Translator, що в окремих випадках призводить до неточного перекладу слів та понять.
Карта БердичеваГостьова книга
Написати нове повідомлення!


Ім’я вдячний Ваш шанувальник 14 березня 2012 р.
Повідомлення: Шановні Анатолій і Василь !Якщо у Вас е така можливість зверніть увагу на цирковву студію"Різома" А.Залевського. В 2011 студія стала переможцем ТВ конкурса "магія цирка"і виступала на гала концерті в Швейцарії .А Залевський зараз виступае з всесвітньо відомою цирковою трупою Дю Солей КАНАДА 26 лютого 2012 приймав участь у відкритті вручення ОСКАРА е дуже багато фотографій.

Відповідь: Добре, найближчим часом буде матеріал по "Різомі" та її засновникам. АнатолійІм’я Володимир 2 грудня 2011 р.
Повідомлення: Так держать!Ім’я Бердичівський аграрний ліцей 19 серпня 2011 р.
Повідомлення: Дякуємо!!!Ім’я Бердичівський аграрний ліцей 18 серпня 2011 р.
Повідомлення: Просимо забрати зі списку ссилку на наш заклад http://veja.com.ua/bpal/about.html , тому що вона не є дійсною.Ім’я Наталя 8 серпня 2011 р.
Повідомлення: Думала написати подяку, але здивувала стаття по історії міста. У 47-48 роках у селах району був голод-знаю з розповідей родичів. Нема ні слова про Бердичівську ікону Богоматері,одна совкова муть.Ім’я sasha 14 травня 2011 р.
Повідомлення: Ніякої образи!
Ви молодці!
Але я не думаю, що "кролики" І Шифрин? це не історичні факти, хоча.......Ім’я sasha 7 травня 2011 р.
Повідомлення: Обидно! Так хорошо начали и тормоз.
Нет времени,возьмите помошников.
Такие интересные мероприятия проходят,
А где вы?


Відповідь: В чому полягає Ваша образа? Ми НЕ новосний сайт, і надаємо перевагу історичній тематиці.Ім’я Сашок 22 січня 2011 р.
Повідомлення: А чому оминули увагою меблеву фабрику, авторемонтний завод?

Відповідь: будуть і фабрика, і авторемзавод і ще багато інших підприємств. Але все по черзі.Ім’я Елена 12 січня 2011 р.
Повідомлення: Фонтан с лягушками это одно из моих самых ранних детских воспоминаний. Как сейчас помню, во время прогулок у фонтана я кормила их травой. А переехали мы из Бердичева в связи с переводом отца в 1956 г.Ім’я Александр 15 листопада 2010 р.
Повідомлення: Большое спасибо за историю! Владимира Ружицкого знал лично. Дополню - Жабки с фонтанчика успешно переехали в школу прапорщиков на эллинг с моим участием, где сейчас и живут.« ПопередняНаступна »