Головна  |  До розділу

Робітничий кореспондент

 

Серед нових робітничих кореспондентів, імена яких з'явилися на сторінках нашої газети за період, що минув від торішнього Дня преси, найбільше відзначається фрезерувальник заводу "Комсомолець" Віктор Коржук. Лише кілька місяців тому приніс він до редакції свій перший допис. І хоч був він не зовсім досконалим, зрештою, після того, як автор з допомогою редакції попрацював над рукописом, в газеті з'явився цікавий, змістовний матеріал про трудові будні, очолюваної Віктором передової на заводі і в місті комсомольсько-молодіжної бригади, якій до славного ювілею Радянської влади було присвоєно почесне звання колективу комуністичної праці імені 50-річчя Жовтня.

А згодом прізвище т. Коржука стало з'являтися під замітками, статтями, зарисовками в нашій газеті все частіше й частіше. Робкор уміє в гущі життя знайти нове, цінне, завжди охоче відзивається на прохання редакції написати інформацію, замітку.

Віктор уже кілька років очолює "Комсомольський прожектор" ремонтно-механічного цеху. Прожектористи зосередили зараз свої зусилля на підвищенні культури виробництва, проводять рейди, виявляють і допомагають усувати недоліки.

Багато обов'язків у Віктора Коржука. Він же сам робітник-фрезерувальник і очолює бригаду, яка весь час тримає першість у змаганні. Крім того, т. Коржук член міськкому ЛКСМУ, член цехового комсомольського бюро. Віктор і завзятий спортсмен, має перший розряд з веслування. А зараз він готується до вступу в Київський політехнічний інститут. Навантаження, як бачимо, не з легких. Та все ж робкор викроює час, щоб і написати матеріал до газети.

Нас радує поява в газеті імен нових авторів, таких як Віктор Коржук. Хай же буде їх побільше!

 

Герш БОРКО.

"Радянський шлях", №70 (8788) від 05.05.1968 р.