Головна  |  До розділу

Віктор Коржук. Фотогалерея.

 

Тут представлено фотографії з зображенням Віктора Коржука, зроблені у різний період.

 

 

21 серпня 2001 року. Урочисте відкриття реконструйованого пункту прийому платежів, розрахункової групи та абонентної групи Укртелекому (в той час вони були розміщені на другому поверсі будинку по вул. Свердлова, 28/1). Віктор Коржук робив фоторепортаж.

 

 

В залі нового пункту прийому платежів.

 

 

18 червня 2002 року. У місті урочисто відкривається нова цифрова АТС (АТС-4 5TSS-VCDX). Перший міжнародний дзвінок з нової телефонної станції у день її відкриття здійснює мер Бердичева Василь Мазур. Спершу телефонні дзвінки відбулися до Києва та Житомира.

- Куди подзвонити ще? – питає Василь Мазур.

- Дзвони до Тартаковського Льови! – чуємо від Віктора Коржука, що примостився збоку. Чи то пошуткував, чи то всерйоз, бо відомо, що Тартаковський останнім часом проживав у далекій Німеччині. Але Віктор протягує блокнотик з номером телефону.

Легендарний бердичівлянин пан Лев Тартаковський, до якого зателефонував мер у Німеччину, так і не отримав привітання (підняла слухавку його знайома), але дзвінок таки-ж відбувся!

 

 

Відкриття нової АТС у місті, 18 червня 2002 р.

 

 

3 грудня 2002 року. Напередодні Міжнародного дня інвалідів Житомирська дирекція ВАТ "Укртелеком" та Центр електрозв’язку №3 взяли участь у Всеукраїнській благодійній акції "Милосердя". В ході акції було надано допомогу вихованцям Дмитрівської спеціальної школи-інтернату, що знаходиться у селищі міського типу Гришківці Бердичівського району. Віктор Коржук представляв редакцію газети "Земля Бердичівська".

 

 

В актовому залі школи-інтернату.

 

 

9 травня 2003 року. Під час урочистого мітингу з нагоди Дня Перемоги на Соборній площі. Стояли та розмовляли, як то кажуть, за життя. Тут Коржук каже:

- Клацни мене, а то тільки я тут всіх фотографую…

 

 

 

 День Перемоги, 9 травня 2003 р.

 

 

12 листопада 2003 року. У Бердичеві відбулося урочисте відкриття відділення "Телекомсервіс", що розміщене по вулиці Свердлова, 28/1. Віктор Коржук робив фоторепортаж.

 

 

 

Вибудовування майбутнього фотознімку.

 

 

30 грудня 2003 року. Передноворічні дні ознаменувалися для жителів села Половецьке визначною подією – урочисто розпочинає свою роботу нова цифрова АТС у даному населеному пункті. Віктор Коржук робить фоторепортаж з урочистостей. Згодом перипетії будівництва АТС у селі Половецькому лягли в основу оповідання "Пообещал – выполнил" (збірка "Рассказы по-бердичевски. 2").

 

 

На фоні нової телефонної станції.

 

 

16 травня 2004 року. Під час проведення п’ятих Днів польської культури у Бердичеві відбулось відкриття офісу Бердичівського польського товариства сприяння підприємництву по вул. Л. Карастоянової, буд. 22 (фірма "Чиста криниця"), яке виникло з ініціативи варшавської фундації "Допомога полякам на Сході" та завдяки трьом бізнес-форумам в рамках попередніх Днів польської культури. На відкритті офісу товариства були присутні керівництво міста, підприємці, журналісти, працівники фірми "Чиста криниця" і журналісти, в числі яких – Віктор Коржук.

 

 

Під час відкриття офісу Бердичівського польського

товариства сприяння підприємництву.