Головна  |  До розділу

Додаток 2

 

Як ми відпочивали

 

Усі ми пам'ятаємо, як за часів Комуністичної партії відбувалися масові заходи на шталт Першотравневої демонстрації чи свята Жовтневої революції. Зазвичай за тиждень до свята у газеті "Радянський шлях" друкувався план проведення демонстрації, де кожному підприємству відводилось своє місце в колонах. Всього було шість колон, і до кожної призначався відповідальний працівник, що здійснював контроль за її формуванням та рухом під час проходження параду.

 

 

На фотографії зображено працівників вузла зв'язку Євсеєва В.С., Синяка О.В., Дрокова В.О.

на Жовтневому параді 1973 року.

 

 

Під час параду 7 листопада 1975 року.

 

 

Працівники міської телефонної мережі Матвійчук К.Р., Горєлова В.О., Берлєтов В.П., Першотравень 1977 року.

 

Вузол зв'язку отримував місце у четвертій колоні разом з такими організаціями як швейна фабрика, завод "Комсомолець", лікувальні установи, автопідприємства.

Колективи трудящих усіх підприємств та установ до місця загального шикування прибували до 9-ї години ранку в район вулиці К. Лібкнехта на відведені для них місця. Початок демонстрації - о 10-й годині ранку на Жовтневій площі.

А до цього на підприємстві зі всіма працівниками проводилось 2-3 навчальні тренувальні заняття зі стройової підготовки.

У 1986 році участь у Жовтневому параді взяли разом зі зв'язківцями і спеціалісти чехословацького заводу "Тесла" Ян Терен та Мілан Гайдушик, які проводили у той час монтаж обладнання радіовузлів.

По завершенні параду святкування продовжувалось: люди йшли до парку відпочинку, в кінотеатри, просто на природу поспілкуватися та відпочити.

А пам'ятаєте, якими популярними у 80-х роках минулого століття були групові туристичні подорожі - Ленінград, Москва чи просто "дика" природа - в багатьох місцях побували зв'язківці Бердичівщини.

 

 

 

 

 

Сьогодні (станом на 2008 рік), завдяки ініціативі начальника Центру електрозв'язку №3 Олексія Терегері, щорічно на День Перемоги проходять зустрічі працівників підприємства з ветеранами-зв'язківцями. Скраглівецький табір "Сокіл" чи актова зала СПТУ-33 на Трикутнику завжди гостинно зустрічають дорогих гостей.

 

 

 

Зустріч з ветеранами, 8 травня 2002 р.