Головна  |  До розділу

Дроков Володимир Олександрович

 

 

Володимир Олександрович Дроков народився 7 квітня 1952 року в с. Старий Солотвин Бердичівського району.

Закінчив Дмитрівську восьмирічну школу у 1967 році, продовжив навчання в середній школі №15 міста Бердичева.

В 1969 році поступив в технічне училище зв'язку №12 м. Львова, після закінчення якого у 1970 році влаштувався на роботу в Бердичівський вузол зв'язку електромонтером АТС.

В період з 1970 по 1972 рр. – служба в рядах Збройних Сил СРСР.

Після звільнення з лав Збройних Сил продовжив роботу на вузлі зв'язку електромеханіком АТС.

У 1973 році продовжив професійне навчання, вступивши на 1-й курс заочного відділення Одеського електротехнічного інституту зв'язку, факультет Автоматичний електрозв'язок. По закінченні інституту у 1980 році був призначений на посаду начальника цеху міського телефонного зв'язку.

10 листопада 1988 року Дроков В.О. отримав призначення на посаду головного інженера Бердичівського вузла зв'язку.

З червня 1990 року наказом Житомирського ОВТУЗ №84-л від 27.06.1990 р. – начальник Бердичівського РВЗ.

Під час керівництва Володимира Олександровича вузол пройшов через ряд перетворень: у 1995 році в зв'язку з реформою організаційної структури в галузі зв'язку на базі РВЗ утворюються дві самостійні структури – РВЕЗ "Бердичіврайтелеком" та Бердичівський районний вузол поштового зв'язку. Через деякий час, у 1998 році РВЕЗ "Бердичіврайтелеком" реорганізовується в Центр електрозв'язку №3, в структуру якого на правах цеху входить Чуднівський РВЕЗ.

Всі ці зміни вимагали від керівника підприємства особливої витримки та знань, яких достатньо було у Дрокова В.О. Не лишнім буде нагадати, що в цей же час підприємство приймає участь у будівництві нової АТС в с. Озадівка, розширює ємність АТС-3 м.Бердичева на 1000 номерів, будує лінійні та станційні споруди АТС в смт.Гришківці на 1000 номерів. Після приєднання до Центру електрозв'язку №3 Чуднівського вузла, керівнику необхідно було вирішувати численні проблеми, яких вдосталь накопичилось в економічно та технічно відсталому цеху.

Після звільнення з займаної посади у 2001 році Дроков В.О. ще деякий час працював в приватній бізнесовій структурі – ТОВ "Вікторія-Центр", після чого у 2002 році разом з сім'єю переїздить до Німеччини на постійне місце проживання.