Мій Бердичів
Історія - Сьогодення - Люди
23 травня 2017 р. ▪ Пам'ятки і пам'ятні місця
Пошук
Toggle
Loading
Випадкове фото з галереї
Toggle

Наші відвідувачі:
Toggle

Free counters!


Система Orphus


Ви знайшли орфографічну помилку? Ми готові її виправити! Для цього виділіть слово з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це адміністрацію сайту.
Перекласти на іншу мову?

 


Основна мова веб-сайту – українська. Мовний переклад виконується за допомогою технології Google Translator, що в окремих випадках призводить до неточного перекладу слів та понять.
Карта БердичеваПам'ятки і пам'ятні місця історії та культури Бердичівщини

Пам'ятки і пам'ятні місця
історії та культури Бердичівщини

(статті та фотографії)


Горе з цими статуями та пам'ятниками, коли бачиш їх на кожному розі, до них відносишся не з більшою увагою, ніж до дерев у лісі, і якщо поруч з вами немає гіда, який би звертав вашу увагу на той чи інший пам'ятник, ви навіть не спромоглися б зайвий раз глянути на нього.

Уорен Мерфі та Річард Сепір,
"В руках ворога"Бердичівщина має велику спадщину - пам’ятні місця, пам’ятки та пам’ятники, які необхідно примножувати. Але насамперед про них необхідно знати. Тому представлений вашій увазі проект об'єднує в собі описи усіх пам’яток та пам’ятних місць Бердичева та Бердичівщини та показує їх сучасний вигляд (всі фотографії зроблено у 2006-2011 роках). Для більш повного опису окремі статті доповнено архівними фотоматеріалами.

Не залишились без уваги пам’ятники та пам’ятки, які з тих чи інших обставин припинили своє існування. Тут подано їх короткий опис та фотографії, значна частина яких є унікальними і публікуються вперше.

Одночасно з публікацією даного інтернет-проекту у лютому місяці 2009 року вийшла у світ і електронна версія у вигляді DVD-диску. На диску окрім фотографій представлено також і відеоматеріали, які люб'язно надані телерадіокомпаніями "ВІК", СТБ, Центральним Державним кінофотоархівом України ім. Г.С. Пшеничного та власниками приватних відеоархівів. Зовнішній вигляд диску можна побачити наприкінці даної сторінки.


Всі статті відкриваються в окремому вікні. Знак <> вказує на наявність в статті додаткових відеоматеріалів.


Вступ.


РОЗДІЛ 1. Пам'ятки та пам'ятні місця на Бердичівщині.


БЕРДИЧІВ
БЕРДИЧІВСЬКИЙ РАЙОНРОЗДІЛ 2. Пам'ятки та пам'ятні місця, які припинили своє існування.


БЕРДИЧІВБЕРДИЧІВСЬКИЙ РАЙОНУ 2009 році вийшов з друку DVD-диск, який містив усі статті проекту та відеоматеріали.