Мій Бердичів
Історія - Сьогодення - Люди
23 травня 2017 р. Події в фотографіях
Пошук
Toggle
Loading
Випадкове фото з галереї
Toggle

Наші відвідувачі:
Toggle

Free counters!


Система Orphus


Ви знайшли орфографічну помилку? Ми готові її виправити! Для цього виділіть слово з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це адміністрацію сайту.
Перекласти на іншу мову?

 


Основна мова веб-сайту – українська. Мовний переклад виконується за допомогою технології Google Translator, що в окремих випадках призводить до неточного перекладу слів та понять.
Карта БердичеваНовини

26 вересня 2013 року. Презентація історичних романів
Олександра Кухарчука "Козацька Русь. Сплюндрована калина"
та "Козацька Русь. Неопалима купина".


Олександр Федорович Кухарчук.

Кухарчук
Олександр Федорович.

26 вересня в приміщенні міської бібліотеки відбулась презентація історичних романів бердичівського письменника Олександра Кухарчука "Козацька Русь. Сплюндрована калина" та "Козацька Русь. Неопалима купина", які побачили світ у видавництві ПП "Рута" (м. Житомир) на початку серпня місяця.

Перша книга нашого земляка "Козацька Русь. Сплюндрована калина" присвячена розкриттю історичної постаті Богдана Хмельницького, який був непересічною особистістю. Олександр Федорович Кухарчук зізнався, що він давно думав над тим, як міг великий український гетьман, який мав змогу двічі взяти Варшаву поставивши крапку у війні та налічував близько двохсот тисяч козаків регулярної армії, свідомо піти на те, щоб підкоритися царю.

Друга книга Олександра Федоровича Кухарчука носить назву "Козацька Русь. Неопалима купина", і в ній йде мова про встановлення українського Гетьманату і поділ України на Правобережну та Лівобережну. Тут автор зробив спробу зупинитися на кожному з дев’яти гетьманів, яким довелося правити в Україні, показавши державницькі плани, людські якості і пороки та спробувавши проаналізувати їх вчинки і наміри. Закінчується книга на розповіді про гетьмана Івана Мазепу.

На презентації цих двох книг письменник провів коротку презентацію своїх творів, та подарував десять екземплярів книг (однієї і другої) для бібліотечної системи міста.

У планах письменника – створення третьої книги, героєм якої має стати Лаврін Капуста. Проте, зазначив письменник, робота рухається вкрай повільно через брак історичних фактів. Не дивлячись на те, що Лаврін Капуста був радником Богдана Хмельницького і створив найпотужнішу на той час у світі розвідну систему, згадок про нього не так вже й багато.

Слід зазначити, що письменницький талант Олександра Федоровича, не дивлячись на його поважний вік, повністю розкрився лише кілька років тому. Депутат міської ради, юрист за фахом, він зі шкільної лавки надзвичайно любив історію, та особисто для себе намагався розібратися у важливих історичних подіях. У роботі над своїми творами письменнику допоміг його син – Кухарчук Олександр Олександрович, який фактично, є редактором та приклав неабияких зусиль для того, щоб книга батька вийшла для широкого кола читачів.


Фото з тижневиків "РІО-Бердичів" і "Діловий Бердичів".


.