Мій Бердичів
Історія - Сьогодення - Люди
28 квітня 2017 р. Події в фотографіях
Пошук
Toggle
Loading
Випадкове фото з галереї
Toggle

Наші відвідувачі:
Toggle

Free counters!


Система Orphus


Ви знайшли орфографічну помилку? Ми готові її виправити! Для цього виділіть слово з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це адміністрацію сайту.
Перекласти на іншу мову?

 


Основна мова веб-сайту – українська. Мовний переклад виконується за допомогою технології Google Translator, що в окремих випадках призводить до неточного перекладу слів та понять.
Карта БердичеваНовини

11 травня 2012 року. Урочисте відкриття вулиці Бердичівської
у польському місті Сєдльце.


Ще 28 червня 2011 року на сесії ради міста Сєдльце (Польща), що є побратимом міста Бердичева, одноголосним рішенням депутатів було прийнято ухвалу про надання імені Бердичева одній з вулиць міста. Вулиця Бердичівська знаходиться в промисловому районі міста. Але на момент надання нового імені на цій вулиці ще будувалось нове португальсько-польське підприємство і місцевою владою було прийнято рішення офіційно відкрити вулицю після завершення робіт з благоустрою.

Вже на початку травня 2012 року на запрошення президента партнерського міста Сєдльце Войцеха Кудельскі делегація від Бердичева на чолі з міським головою Василем Мазуром взяла участь в урочистому відкритті вулиці Бердичівської. У даному заході взяли участь також керівництво міста Сєдльце на чолі з президентом міста Войцехом Кудельскі та головою ради Пьотром Карасем, керівництво Сєдльського повіту, депутати міської ради та керівники промислових підприємств міста Сєдльце.

Відкриття Бердичівської вулиці стало подією для мешканців польського міста. Після всіх урочистих церемоній і освячення вулиці польська молодь влаштувала велопробіг на честь події.

Бердичівляни окрім сувенірів привезли в Сєдльце виготовлений на замовлення герб Бердичева, який прикрашатиме початок однойменної вулиці. Вулиця Бердичівська розташована у промисловому районі Сєдльца – Тарнобжег і на її будівництво витрачено біля 5 мільйонів польських злотих (приблизно 12 млн. гривень). На вулиці, названій на честь нашого міста, будуть будуватись потужні підприємства з багатьох країн, що інвестували свої кошти в економіку Сєдльца. Цікавим є той факт, що Седльце, що має сім міст-побратимів (у тому числі і Бердичів), назвав вулицю саме на честь нашого міста. Бердичів – єдине місто-побратим Сєдльце, на честь якого відкрито вулицю.

Крім того, міський голова Василь Мазур та президент міста Войцех Кудельскі поклали живі квіти до могили радянських воїнів, які загинули у роки Великої Вітчизняної війни та до могили польських жовнірів, які загинули у роки Другої Світової війни.

Міським головою Бердичева Василем Мазуром та президентом міста Сєдльце Войцехом Кудельскі були проведені перемовини щодо подальшої співпраці у різних сферах життєдіяльності партнерських міст, а також українська делегація взяла участь у інших заходах, які проводилися в той день в місті Сєдльце.

Василь Мазур взяв участь у відкритті ярмарки на честь Святого Станіслава, що є покровителем міста Сєдльце і завершив свій візит врученням нагород кращим польським митцям і діячам культури.


Фото з офіційного веб-порталу Бердичівської міської ради.