Мій Бердичів
Історія - Сьогодення - Люди
23 травня 2017 р. Події в фотографіях
Пошук
Toggle
Loading
Випадкове фото з галереї
Toggle

Наші відвідувачі:
Toggle

Free counters!


Система Orphus


Ви знайшли орфографічну помилку? Ми готові її виправити! Для цього виділіть слово з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це адміністрацію сайту.
Перекласти на іншу мову?

 


Основна мова веб-сайту – українська. Мовний переклад виконується за допомогою технології Google Translator, що в окремих випадках призводить до неточного перекладу слів та понять.
Карта БердичеваНовини

14 січня 2013 року. Відзначення здобутків, перемог, досягнень бердичівлян
за підсумками 2012 року.


У понеділок, 14 січня, в міському Палаці культури ім. О.А. Шабельника відбулася сьома церемонія відзначення перемог, здобутків, досягнень бердичівлян за підсумками 2012 року, яка цього року отримала назву "Слава Бердичева!".

Ще перед початком церемонії нагородження відбулась невеличка подія, на яку давно чекали члени народного аматорського духового оркестру під керівництвом заслуженого працівника культури України Анатолія Тетьоркіна – відбулось відкриття нової зали, в якій планується проводити репетиції цього творчого колективу.

На сцену для нагородження вийшло понад 400 переможців у різних напрямках життєдіяльності міста. Здобутки бердичівлян відзначали за такими вже традиційними номінаціями:

- "Моє квітуче місто";

- "Працею звеличені";

- "Його Величність Виробник";

- "Розквітни, відродись, зрости!";

- "Історію пише Бердичів!";

- "Милосердя – категорія вічна";

- "Найкращі в освіті";

- "Пізнавай, твори, перемагай!";

- "Бердичів – муза для митця";

- "Найкращі в культурі";

- "Найкращі у спорті";

- "Славімо рідне місто!".

Вирувало життя як на сцені, так і за кулісами – нагородження чергувались з художніми номерами, що їх підготували артисти як міського Палацу культури, так і вихованці Центру позашкільної освіти, майстри інших мистецьких закладів Бердичева.

Нагороди у різних напрямках вручали голова Житомирської обласної ради Йосип Запаловський, міський голова Василь Мазур, його заступники та керівники міських підприємств та структур. Розпочали цьогорічні нагородження з відзначення події, яка стала центральною у 2012 році – освячення верхнього храму парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії у Санктуарії Матері Божої Бердичівської. Нагороду з рук голови обласної ради Йосипа Запаловського отримав настоятель парафії о. Петро Гевельт.

А далі пішли нагородження – підприємців, установ, освітян, спортсменів… Не забули і про тих, хто нагороджував – міський голова Василь Мазур за сприяння у розвитку міста, допомогу та підтримку у вирішенні численних питань вручив голові Житомирської обласної ради Йосипу Запаловському почесну відзнаку – орден міста Бердичева "За заслуги".

Більш як 400 бердичівлян піднялось на сцену міського Палацу культури, отримуючи заслужені нагороди. Завершилось свято традиційною піснею – справжнім гімном Бердичеву, та врученням тим, хто створив і забезпечив проведення церемонії нагородження, великого святкового торту від спонсора свята. На цій піднесеній ноті і завершилась церемонія нагородження, яка тривала майже чотири години.