Мій Бердичів
Історія - Сьогодення - Люди
23 травня 2017 р. Події в фотографіях
Пошук
Toggle
Loading
Випадкове фото з галереї
Toggle

Наші відвідувачі:
Toggle

Free counters!


Система Orphus


Ви знайшли орфографічну помилку? Ми готові її виправити! Для цього виділіть слово з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це адміністрацію сайту.
Перекласти на іншу мову?

 


Основна мова веб-сайту – українська. Мовний переклад виконується за допомогою технології Google Translator, що в окремих випадках призводить до неточного перекладу слів та понять.
Карта БердичеваНовини

16 листопада 2012 року. Відкриття бюсту Горячому Сергію Євгеновичу.


16 листопада в Бердичівському районі відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства. Почесними гостями заходу стали голова облдержадміністрації Сергій Рижук, заступник голови облдержадміністрації Микола Дейсан, голова Бердичівської райдержадміністрації Володимир Збаражський, народний депутат України Анжеліка Лабунська.

Під час святкування в селі Мирославка Бердичівського району було відкрито бюст колишньому керівнику колгоспу, орденоносцю Горячому Сергію Євгеновичу. Людині, не згадуючи про яку не можна говорити й про історію села Мирославка. Сергій Євгенович більшу частину свого свідомого життя прожив, пропрацював саме в цьому селі. Його робота завжди була направлена на покращення життя у селі, а згодом і навколишніх сіл, які увійшли до складу об’єднаного колгоспу ім. Леніна.

Починав Сергій Горячий свою трудову діяльність з садівника, згодом працював агрономом, парторгом, а з 1974 року, коли було утворено колгосп ім. Леніна, став його головою. Він був вродженим господарником та широкої щедрої душі людиною. Ці людські якості дали можливість Сергію Євгеновичу із села Голодьки зробити квітуче село Мирославку, про яке знали далеко за його межами. Село було розбудоване, асфальтоване, створені сучасні виробнича та культурна інфраструктури. За час його керівництва на посаді голови колгоспу, господарством було побудовано тваринницький комплекс, машинно-тракторний парк (село Демчин), школа, дитячий садочок, танцювальний майданчик, спортивний комплекс стадіон "Колос" та велика кількість адміністративних будівель, амбулаторій, магазинів, лазні, тощо.

Незабутню атмосферу свята створили творчі колективи районного Будинку культури, концертна програма якого відбувалася у нещодавно відремонтованому Будинку культури села Мирославка.


За матеріалами газет "РІО-Бердичів" і "Діловий Бердичів".