Мій Бердичів
Історія - Сьогодення - Люди
23 травня 2017 р. Події в фотографіях
Пошук
Toggle
Loading
Випадкове фото з галереї
Toggle

Наші відвідувачі:
Toggle

Free counters!


Система Orphus


Ви знайшли орфографічну помилку? Ми готові її виправити! Для цього виділіть слово з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це адміністрацію сайту.
Перекласти на іншу мову?

 


Основна мова веб-сайту – українська. Мовний переклад виконується за допомогою технології Google Translator, що в окремих випадках призводить до неточного перекладу слів та понять.
Карта БердичеваНовини

12 жовтня 2012 року. Презентація концепції розвитку туризму
субрегіону Бердичева.


У п’ятницю в актовій залі музичної школи, що знаходиться на території кляштору Босих кармелітів, пройшла презентація туристично-історичного розвитку Бердичева та відродження міста, як культурного центру Житомирщини. Проект розроблений профільними фахівцями на замовлення благодійного фонду "ЛАВ" кандидата в народні депутати Анжеліки Лабунської.

Андрій Гінкул, експерт Єврокомісії з питань туризму, зазначив, що зараз основа туризму Бердичева – потенційні туристичні об’єкти – знаходяться у занедбаному стані та не використовуються належним чином. Інформаційний простір практично не несе довідкової інформації про Бердичівщину, що суттєво зменшує кількість бажаючих залишитись тут, подорожуючи транзитом через цей регіон, а тим більше – не доносить інформацію до тих, хто робить плановані подорожі, пізнаючи Україну.

"Значення туризму з року в рік зростає. Україна з "terra incognita" перетворюється на відкриту книгу, яку вже почали вивчати наші громадяни та іноземці. І зараз виграють ті регіони, котрі створять прийнятні умови розвитку туристичної галузі. Ми хочемо, щоб бердичівляни "вчасно заскочили у цей потяг змін". Наш проект довготривалий, розрахований до 2017 року", – зауважив експерт.

На презентації запрошеним гостям та журналістам розповіли про напрями перетворення Бердичівського регіону в край розвинутого туризму. Для цього розробники програми пропонують та планують здійснити конкретні кроки: встановлення пам’ятника відомому бердичівлянами своєю колоритністю Ізі-газировщику, створення в парку відпочинку ім. Т.Г. Шевченка казкової алеї та відкриття в місті Глобуса Бердичева. Останні проекти представив скульптор з Києва Олександр Моргацький.

"Неформально його вважають символом міста. Бажання створити пам’ятник цій незвичайній людині, у найдрібніших його деталях, – змога повернути щось ще невтрачене, але вже трохи забуте. Щира та незабутня посмішка Ізі, його синій ларьок та улюблена газ вода із сиропом, – все це покликано пробудити не лише дух міста, а створити унікальну родзинку Бердичева, що стане привабливою для його мешканців та гостей", – розповів Олександр Моргацький.

Також визначальною подією в місті має стати встановлення "Глобусу Бердичева" – скульптури у вигляді стилізованої під старовину кулі діаметром у два з половиною метра. На пластикову сферу перенесуть всі знакові місця міста.

"Бердичів – важливий туристичний та релігійний центр, справедливо названий "Волинським Єрусалимом". Але досі головними туристичними об’єктами регіону є лише палаци, парки, храми, музеї та археологічні пам’ятки. Нам хотілося б урізноманітнити палітру атракцій, цікаву для туриста. Створити ще кілька визначних сучасних пам’яток до яких ще і ще повертатимуться туристи, і які зможуть вплестися в життя і дозвілля мешканців Бердичева. Ми зробимо все від нас залежне, аби за декілька років туристичний Бердичів та суміжні райони, використовуючи повною мірою свій потенціал, зайняли гідне місце на туристичній карті України", - підсумувала кандидат в народні депутати Анжеліка Лабунська.